سال جهش تولید
X
   
 
  • تقویم آموزشی «نیازهای آموزشی» سال 1400 ستاد ایمیدرو

   تقویم آموزشی «نیازهای آموزشی» سال 1400 ستاد ایمیدرو

   با سلام و احترام

   با عنایت به برنامه‌ریزی‌های صورت پذیرفته به منظور اجرای تقویم آموزشی سال 1400 ستاد سازمان، نیازهای آموزشی مربوطه به شرح جدول صفحه بعد اعلام می‌شوند

   بنابراین شایسته است درصورت تمایل به همکاری، نسبت به دانلود این فایل اکسل، بررسی دوره‌های موردنیاز این سازمان و تکمیل همین فایل (اعلام شرایط، زمان و نحوه برگزاری (حضوری / غیرحضوری «آنلاین» / غیرحضوری«آفلاین» / غیرحضوری«محتوای آموزشی») و هزینه‌های مترتب بر هریک) اقدام مقتضی صورت داده و مراتب حداکثر تا 10خرداد سال جاری منضم به نامه رسمی به پست الکترونیکی trt@imidro.gov.ir ارسال گردد؛

   بدیهی است در این مرحله، پیشنهادات اخذ شده از آن مجموعه ، صرفا به منظور تکمیل بانک اطلاعاتی آموزشی ایمیدرو و بررسی توانمندی ها و ظرفیت‌های آموزشی آن مجموعه می باشد و تعهدی برای این سازمان ایجاد نخواهد کرد.

   لازم به توضیح است که این تقویم در طول سال با توجه به دوره‌های برگزار شده و نیازهای جدید به‌روزرسانی خواهد شد.

   مراکزی هم که «فرم پرسشنامه اطلاعات مراکز آموزشی» را قبلا ارسال ننموده‌اند، ضروری است به منظور رتبه‌بندی، این فرم را از طریق پورتال مرجع آموزش، پژوهش و فناوری ایمیدرو و از مسیر منوی «آموزش» -> «فرمها»-> «فرم پرسشنامه اطلاعات مراکز آموزشی» دانلود و نسبت به تکمیل «به صورت تایپ شده و در قالب فایل Word » و ارسال آن به همراه همین فایل اقدام نمایند؛ بدیهی است درصورت ناقص بودن اطلاعات فرم مزبور یا عدم ارسال آن تا تاریخ یادشده، به منزله عدم تمایل به همکاری آن مرکز با این سازمان تلقی می‌گردد.

   برای هر‌گونه هماهنگی، همکاران بخش آموزش این مدیریت با تلفن‌های شماره 41868293 و 41868376 و شماره‌های همراه 09203193896 «خانم صفرزاده» و 09122862864 «آقای رئیسی» و پست الکترونیکی trt@imidro.gov.ir آماده پاسخگویی می‌باشند.

   توضیحات ضروری:

   1. کلاسهای حضوری انفرادی و غیرحضوری (آنلاین / آفلاین) انفرادی با معرفی همکاران این سازمان به آن مرکزآموزشی انجام می‌گردد.
   2. کلاسهای حضوری گروهی و غیر حضوری (آنلاین / آفلاین) گروهی در محل سازمان یا از طریق سامانه یادگیری الکترونیکی این سازمان برگزار می‌گردد و تعداد فراگیران به طور متوسط 15 نفر در نظر گرفته می‌شود؛ لازم به ذکر است برای تعداد فراگیران بیشتر از این تعداد با توافق طرفین نسبت به برگزاری کلاس اقدام خواهد شد.
   3. محتوای آموزشی ارائه شده بایستی در قالب فایل اسکورم قابل اجراء بر بستر سامانه یادگیری الکترونیکی این سازمان بوده و محتوای آن شامل تدریس مدرس و به صورت مالتی مدیا تهیه شده باشد.