•    
    
    • هدر اخبار و اطلاعیه ها
    •  
     تعداد بازدید: 165
     کد: 6720
     تاریخ انتشار:
     ۱۳۹۶/۱۰/۲۵

     برگزاری پنجمین همایش جایزه بهره وری معادن و صنایع معدنی ایران توسط ایمیدرو

     مدیر آموزش، پژوهش و فناوری ایمیدرو از برگزاری پنجمین همایش جایزه بهره وری معادن و صنایع معدنی ایران با شعار «بهره وری بنیان، رقابت پذیری در اقتصاد مقاومتی»، توسط این سازمان خبر داد.

     دبیر علمی همایش جایزه بهره وری معادن و صنایع معدنی ایران شمس الدین سیاسی راد با بیان این مطلب اظهار داشت: پنجمین همایش جایزه بهره وری معادن و صنایع معدنی ایران با هدف ایجاد چارچوب جامع و یکپارچه به منظور سازماندهی فعالیت‌های مرتبط با ارتقای بهره‌وری، برقراری ارتباط معنی‌دار بین شاخص‌های بهره‌وری، فعالیت‌ها و فرآیندهای بنگاه‌ها، تشویق بنگاه‌ها برای انجام عملیات خودارزیابی و شناسایی نقاط قوت و حوزه‌های قابل بهبود خود، ایجاد فضای لازم برای تبادل تجربه‌های موفق بنگاه‌ها در زمینه ارتقای بهره‌وری و ایجاد فضای رقابتی به منظور ارتقای بهره‌وری و معرفی بنگاه‌های موفق برگزار می شود.

     وی ادامه داد: با توجه اینکه در قانون برنامه ششم توسعه ، از رشد 8/8 درصدی هدف گذاری شده برای بخش معدن، 4/2 درصد آن می بایست از طریق رشد بهره وری کل عوامل محقق گردد، ایمیدرو به منظور دستیابی به هدف تعیین شده و همچنین پیاده‌سازی استراتژی «ارتقای بهره‌وری، هم‌افزایی و رقابت پذیری بخش معدن و صنایع معدنی» و تبادل تجارب موفق بنگاه‏ها در زمینه بهبود بهره‌وری، اقدام به دریافت پروژه‌های انجام شده مرتبط در شرکت‌ها می کند تا ضمن ارزیابی، انتخاب و تقدیر از پروژه‌های برتر، امکان الگوبرداری سایر شرکت‌های بخش معدن و صنایع معدنی را فراهم سازد.

     مدیر آموزش، پژوهش و فناوری ایمیدرو تصریح کرد: در این همایش، از شرکت‌های بهره ور بخش معدن و صنایع معدنی و پایان نامه‌های برتر انجام شده در بخش معدن و صنایع معدنی تقدیر می شود. همچنین در همایش امسال، از پروژه های برتر بهبود بهره وری که در شرکت های بخش معدن و صنایع معدنی اجرا شده است، قدردانی به‌عمل خواهد آمد.

     وی ادامه داد: انتخاب شرکت‌های برتر براساس مدل بهره‌وری ایمیدرو است که پس از طی فرآیند ارزیابی و نیز تهیه اظهارنامه بهره وری توسط ارزیابان آموزش دیده و مجرب، امتیاز هر شرکت تعیین و در نهایت، شرکت های برتر انتخاب می شوند.

     بنا به این گزارش، پنجمین همایش جایزه بهره وری معادن و صنایع معدنی ایران در سالن همایش جابربن حیان دانشگاه تربیت مدرس در تاریخ دوشنبه 14 اسفند 96 برگزار می شود.

     گالری
     نام:
     پست الکترونیک:
     شرح نظر:
      

سازمـان توسعـه و نوسـازی معادن و صنایع معدنی ایران

 • تهران ، خیابان سپهبد قرنی ، پلاک 39
 • 021-88829181 021-88324032 021-88318011
 • trt@imidro.gov.ir
  لینک کانال تلگرامی آموزش https://t.me/imidrotraining